Na stronie :
Archiwa
Kalendarz
Czerwiec 2019
P W Ś C P S N
« Maj   Sie »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Odwiedziło nas
Darmowy licznik odwiedzin

Spot ‘Duchowa Adopcja. Wybierz ŻYCIE’

Spot ‘Duchowa Adopcja. Wybierz ŻYCIE’

W dniu 11 czerwca odbyła się konferencja prasowa „Duchowa adopcja – ratunek dla dzieci, matek i ojców.”, na której został zaprezentowany spot przygotowany przez Krajowy Ośrodek Duszpasterstwa Rodzin. Spot jest skierowany do wszystkich osób, którym ochrona życia poczętego leży na sercu.

 

„Wiele osób zwraca się do duszpasterzy i wiernych z prośbą o modlitwę w intencji dzieci, które znajdują się jeszcze pod sercem mamy. Dzieje się tak

, ponieważ wiele matek i ojców doświadcza poczucia lęku w relacji do mającego się narodzić dziecka.

Lęk ten dotyczy stanu zdrowia dziecka, warunków materialnych rodziny, a także reakcji najbliższego środowiska. W odpowiedzi na te prośby o modlitwę i niepokoje małżonków pragniemy podjąć znaną już od dawna w Polsce modlitwę w intencji dzieci nienarodzonych oraz dzieci, których życie z różnych powodów może być zagrożone” – podkreśla ks. Przemysław Drąg, dyrektor Krajowego Ośrodka Duszpasterstwa Rodzin. „Poprzez spot, stronę internetową, zachęty skierowane do wszystkich ludzi dobrej woli pragniemy podjąć wielką modlitwę w intencji życia dzieci, zwłaszcza tych, które są pod sercem matki i ich istnienie jest zagrożone” – dodaje.

Zobacz też:
>>www.duchowaadopcja.pl

>>aplikacja do pobrania